Jak na jarní únavu

A máme tady jaro! :-) Určitě už ho všichni cítíte, vnímáte jakou má slunce sílu a jak se zem probouzí. 

S jarem přichází i jarní únava. Možná ji už pociťujete a není se čemu divit. Naši předci zimu využívali k odpočinku, omezovali fyzickou práci a šetřili sílu na jaro. Dnešní doba je ale uspěchaná a hektická. Součástí každých dnů jsou obavy, strachy, povinnosti, tlaky na nás a naše rozhodnutí.

Jaro nám však přináší i nové možností a změny. Tak jako zaséváme semínko a věříme, že z něho vyroste nádherná květina, tak sejeme na jaře svoje představy, touhy a přání. 

Byla jsem se projít a probouzení země jsem si opravdu užívala. Každá jarnička, tráva, pupeny keřů a stromů touží po životě a znovu se po zimním spánku nadechnout. 

spring-276014_1920

Propojila jsem se s lesem Platbos a zeptala jsem se, co nejen Země, ale hlavně my lidé potřebujeme teď nejvíce. Co nám pomůže k naplnění našich přání a záměrů?! Platbos mě spojil se stromem víry - African Wild Olive, který je nabitý energií víry, odvahy a trpělivosti. Tento strom nám dodává nejen statečnost a sílu, ale dává nám pocit nezávislosti a bezpečí. Harmonizuje také pocit vyčerpání, zoufalství, strádání a nouze. Esenci si kapeme do trochy vody 4x denně 4 kapky nebo můžeme použít rozprašovač, který si kdykoliv na sebe nebo do prostoru nastříkáme.

                                                            African Wild Olive Esence  African Wild Olive Rozprašovač

https://274986.myshoptet.com/stromove-esence-2/african-wild-olive-strom-viry/

https://274986.myshoptet.com/stromove-rozprasovace/african-wild-olive-strom-viry-2/

 

Na jaře je nutné posílit i naše tělo. Doporučuji procházky na čerstvém vzduchu, také fyzickou aktivitu jako cvičení, jízda na kole, ... . 

Úžasná je i změna jídelníčku, kam bychom měli zařadit hlavně ovoce, zeleninu a odlehčené potraviny. Důležité je dodržovat i pitný režim, který však nesmíme přehánět. Střídmost je v mnoha ohledech to nejdůležitější. Nezapomínejte také na minerály, např. hořčík, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Každý z nás si určitě pro sebe najde tu správnou kombinaci. Přeji Vám, aby se jarní únava změnila v radostné jaro. 

 

Vlaďka Zeithamlová

šaman a terapeut

www.vladka-terapie.cz

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení