Reference

ČLÁNKY / ZÁKAZNÍCI / VÝSTAVY

 

Články

 

Dieta

Esence ze stromů starých více než 1000 let   

celý článek ... zde

Panorama

Zažijme terapii magického lesa Platbos

celý článek ... zde

Bez-názvu-132

Platbos - Síla a moudrost prastarých stromů

celý článek ... zde

  

stažený soubor

Léčitelka a šamanka Melissa Krige má domov uprostřed lesa.

celý článek ... zde

 

"Lidé zapomínají, že jsem vrozeně součástí přírody," říká žena, která žije s rodinou v lese.

celý článek ... zde

jpz_logo

 

Stromy nám mohou předat svoji energii.

celý článek ... zde

žena in

Dopřejte v létě své pokožce voňavou dávku osvěžení.

zde 

 logoKouzloV_OK-modre-800

Naslouchejte jemné písni esencí z afrického lesa. ... zde

Vyzkoušejte stromové esence, obsahují energii z afrického pralesa. ... zde

První pomoc při smutku a skrytých emocích? Esence stromů. ... zde

Plynulý tok energie v těle. Čakrové stromové esence I. ... zde

Rozleťte se s esencemi do výšin! Čakrové stromové esence II. ... zde

4 esence bylin a stromů, které vás napojí na vnitřní hlas a vaši sílu. ... zde

Eva Zeithamlová: "Stromy si mě zavolaly". ... zde 

Melissa Saayman Krige: "Stromy považuji za velmi blízké a milující přátele." ... zde

Volání Afriky aneb reportáž z certifikovaného semináře Platbos stromových esencí. ... zde

 

 


 

Terapeuti / Zákazníci 

 

Vladimíra Zeithamlová 

terapeutka a šamanka 

20190219-121535_0026-platbos-produktove-foceni_native_1

www.vladka-terapie.cz

Každý strom má duši, obrovskou životodárnou sílu, ale také odlišný charakter. Než začneme tuto sílu využívat, měli bychom si uvědomit své problémy, strachy, obavy, ... . 

S esencemi a rozprašovači stromů Platbos mám já, moje rodina i moji klienti úžasné zkušenosti

Platbos produkty nás nejen uzemňují, ale hlavně nám dovolují růst.

 


 

 Xenie Bodorík Pilíková

aromaterapeutka

34845062_1843348599018948_552098538159341568_o

www.xenie.cz

"Platbos esence si najdou svoje nadšence. Podpoří, pomůžou, podrží ve chvílích životních průtrží." Tímto malým citátem bych popsala mou více než měsíční osobní zkušenost se stromovými esencemi a rozprašovači Platbos. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí. Například stromy. A esence z nich. Díky Kouzlu vůní jsem se dostala ke stromovým esencím, o kterých bych se zřejmě jen tak nedozvěděla. A okamžitě se staly mojí láskou. Esence je energetická stopa daného stromu z nádherného lesa Platbos z Afriky. Velice mě zaujalo, že k té dané energetické esenci je i rozprašovač. Rozprašovač je kromě esence obohacen i o éterické oleje. Obojí v synchronii společně působí nejen na energetické úrovni, ale i na té vědomé.

 


 

Darina Hájková Ellingerová

aromaterapeutka

Ellingerová

www.allori.cz

Moje zkušenosti s Platbos esencemi a rozprašovači jsou nad mé očekávání. Zkoušela jsem je prvně na sobě a započala 1. čakrou – rozprašovačem Milkwood – stromem celistvosti. Po dvou dnech užívání – rozprašování na tělo – mi přicházely velmi živé sny s tématem rodiny, zázemí, manželství a blízkých lidí. Ve snech jsem silně pociťovala emoce a prožívala situace, které zřejmě bylo třeba nějak napravit nebo doplnit. Zesílil mi hlas i rozhodování a vyjasnila se mysl.

Dcerka si rozprašuje Saffronwood – strom útěchy. Voní jí. Rozpráší si ho při svých hrách a pomáhá jí při vypjatějších či náročnějších situacích ve škole.

S esencemi mám zkušenost od klientek, kdy jsem dostala zpětnou vazbu po podpůrném rozhovoru a asi týdenním užíváním, že se klientka postavila za sebe a svého syna tak, jako ještě nikdy v životě.

Platbos se stal mým průvodcem a užívám si jeho účinky. Doporučuji vyzkoušet tuto jemnou a přitom mocnou podporu.

  


 

Mgr. Gabriela Hrabovská

psycholog

gabriela-hrabovska_photo_-224x300

www.psychologie-hrabovska.cz

Jsem velmi ráda, že jsem absolvovala Platbos seminář I. Jsem ve výhodné i nevýhodné pozici - jako k psycholožce a psychoterapeutce s dlouhou praxí ke mně chodí lidé s očekáváním vědeckého přístupu. Odchodem ze zdravotnictví jsem se rozhodla přibrat do své nabídky i metody, které přesahují materialistický eventuálně psychosomatický přístup. Začala jsem s Bachovými esencemi a teď se mi zalíbil systém Platbos Tree Essences. Myslím, že všechny esence pracují na jemnohmotné úrovni a něco v nás mění, možná různě intenzivně či v souvislosti s citlivostí jedince na takovéto signály, vibrace.

Seminář mi poskytl podrobné informace o jednotlivých esencích tohoto systému, dozvěděla jsem se o některých případech z praxe a zažila jsem paní Vlaďku Zeithamlovou v akci. Je to člověk, který pracuje s energiemi a jako takový o nich mluví způsobem, který energii dává do pohybu a aktivizuje lidi kolem.

Seminář mi dodal odvahu uvažovat o Platbos esencích jako o metodě terapeutické volby u lidí otevřených jinému přístupu.

Zkušenosti mám zatím pouze na sobě, nepoužívala jsem je sice jako jedinou metodu v daném čase, ale myslím, že pomáhají harmonizovat čakry a v důsledku pak práci na tématech, která potřebujeme zpracovat.Rozhodně se výsledek dostavil.

 


  

Jana Adamovská

terapeutka, homeopatka

P7139749

Platbos - Milkwood esence je pro mne jedna z terapeutických esencí, která Vám pomůže setkat se se svou podstatou a jak už název napovídá, dotknout se celistvosti. Vydáte-li se po této cestě, buďte k sobě laskaví, trpěliví, chtějte uvidět a zdržte se hodnocení situace, pozorujte, co přichází a co se děje. Velmi se mi osvědčilo v některých chvílích přestat esenci používat a "být jen" s afirmací této esence.

 


 

Bc. Jakub Železný 

realitní makléř

Kuba I

Platbos esenci jsem poprvé vyzkoušel před čtyřmi lety na doporučení ve formě rozprašovače. Užíval jsem ho určitou dobu pravidelně a jak ustoupila potřeba, déle jen pocitově, např. při řešení nějaké nestandardní situaci, před náročnějším jednáním, před spánkem k harmonizaci apod. Další zkušenost s esencí byla ve formě kapek, které jsem převážně využíval celé. Občas se mi stalo, že jsem je uložil na místo a zapomněl na ně. Přišlo období, kdy byly opět potřebné a objevily se … jakoby to tak mělo být. Po čase užívání esencí, jsem si začal uvědomovat jejich sílu a více se zajímat o jejich hlubší původ, dále jsem získal Platbos kartys názvy esencí. Když jsem třeba něco řešil nebo někdo v mém okolí, podívali jsme se na karty a buď se ukázalo to, co si člověk neuvědomuje nebo to, co zrovna potřebuje. To vše mě dovedlo na seminář, na kterém byla přátelská atmosféra, dozvěděl jsem se veškeré podrobné informace o celém původu a výrobě esencí a jak moc harmonizují naši psychiku, tělo a potřebné čakry. Závěrem - mám více esencí a vždy se hodí je mít na blízku, když zrovna jsou zrovna potřeba pro mne a mé nejbližší. Děkuji za možnost poznání.

 


 

Ludmila Kotalíková

aromaterapeutka 

Esence z lesa Platbos jsou opravdu zajímavým terapeutickým doplňkem, obzvláště stromové rozprašovače, které obsahují i éterické oleje. Voní, jsou příjemné a působí na různých energetických úrovních.

Líbila se mi jejich svěžest a čerstvost, líbilo se mi, že jejich vůně není příliš intenzivní, za chvíli jsou pryč a nijak člověka nezatěžují, udělají svou práci a … zase jdou. Používala jsem je i před masážemi na vyčištění a harmonizaci prostor, což jsem cítila, že je velmi užitečné a i někteří vnímavější klienti se dokázali lépe uvolnit a zklidnit.

Esence a rozprašovače jsou vyráběny ručně s respektem ke stromům a energii lesa, les je pravidelně obnovován a je možné jej navštívit nebo finančně podpořit. A to cítím jako hodně důležité. Takový projekt jistě stojí za podporu.

 


  

 Mirka Králíková

majitelka firmy Lavennis

Spike Thorn - úžasná esence, která naladí Vaše tělo i mysl na příjímání lásky. Já sama jí říkám esence Sebelásky.

Zabalí Vás do příjemného hávu láskyplné energie. A dá Vám možnost, v tomto složitém světě, vnímat lásku k sobě. A následně pak projevovat  i lásku k okolí. Síla stromu Vám k tomu dává sílu, kterou potřebujete.

Naprosto můj favorit ve všech esencích :) ♥ Dala bych 10 hvězdiček.

 


  

 Svatava Cekotová

homeopatka

Překvapil mě rozsah, který produkt má, očekávala jsem drobné změny a spustila se lavina očistných a osvobozujících procesů.

 


 

 Lenka

Velmi příjemná a povzbuzující vůně, která mi opravdu v nelehkých chvílích pomohla a stala se malou "drogou" večer před spaním a ráno po probuzení.

 


 

 Šárka

Uklidňující vůně. Při aplikaci využívám současně různé afirmace vztahující se k léčenému tématu. Pracuji s přiloženou afirmací. Vřele doporučuji.

 


 

 K.T.

 Milkwood je má první esence od Platbos. Vnímám, že mi pomáhá v uzemňování - např. cítím víc nebo snaději své nohy a také sebe (fyz. tělo) cítím "jako přírodu". Nedokážu to líp popsat. Také jsem vedena k činnostem, které mé uzemňování dál podporují. Asi tři dny po začátku užívání se mi objevily silné "reverzní symptomy" (takové, jaké byly na začátku ne-moci). Že šlo o reverzi, se potvrdilo zpětně, když příznaky za pár dní odezněly. Také jsem nenašla žádnou jinou příčinu náhlého zhoršení. Prozatím jsem na žádné esence nereagovala takhle citelně. Tedy Milkwood mám správně. Těším se, co se bude dít dál.

 


 

Výstavy

world beauty and spa logo Minerva Miluj svůj život logo Ezotera logo
Výstava Prague Beauty

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog