Zákaznická podpora a nejčastější otázky

 

Zákaznická podpora

V případě, že máte jakýkoliv dotaz nebo si nevíte rady s výběrem či užíváním, neváhejte nás kontaktovat.

Email: eva.zeithamlova@platbos.cz nebo mobil +420 728 738 853.   

 

 

Nejčastěji kladené otázky:

 

 • Co jsou Platbos stromové esence?

     Platbos esence jsou vibrační esence, které podporují psychiku a odstraňují emocionální a spirituální bloky, což napomáhá k uzdravení. Pracují na emocionální, mentální, duchovní i fyzické úrovni. Pomáhají uvolnit negativní myšlenkové vzorce, přesvědčení, emoce a vzorce chování. Uvolňují zablokovanou životní energii a podporují pozitivní potenciál, který umožňuje lépe překonávat životní problémy a výzvy. Je to zcela přírodní pomoc bez jakýchkoliv vedlejších účinků.             

 

 • Proč jsou Platbos stromové esence a rozprašovače tak jedinečné? 

     Platbos esence a rozprašovače jsou ručně vyráběny ze stromů lesa Platbos. Les Platbos je magické místo, které má velkou sílu. Str  magické místo, Afrika - energie G,... stromy, afirmace,...

    Esence a rozprašovače v sobě nesou specifický soubor vlastností a sdílí kontakt s určitou čakrou. Mezi Platbos produkty najdete i tzv. mezičakerní esence a rozprašovače a ty jsou vhodné pokud se nemůžeme rozhodnout mezi dvěma produkty nebo cítíme problém ve dvou na sebe navazujících čakrách.

   Každá esence má vlastní afirmaci, která zvyšuje její účinek. 

   Je to skvělá, rychlá a přírodní pomoc prostřednictvím síly stromů. 

 

 • Jak se vyrábějí?

      Platbos esence a rozprašovače jsou vyráběny a baleny ručně přímo v lese Platbos Melissou Krige. Mateřská tinktura se vyrábí za slunného dne, kdy mísa s vodou se naplní květy a listy příslušného stromu. Mísa se dále postaví co nejblíže mateřskému stromu, tak aby se síla stromu mohla do misky přesunout. Dále se tato tinktura ředí a jako konzervační činidlo se přidává brandy a to minimálním množství. 

     Jsou bez chemických látek a nejsou testovány na zvířatech. 

 

 • Kdo je Melissa Krige?

    Melissa Krige je úžasná bytost a majitelka lesa Platbos. V lese žije společně se svou rodinou od roku 2005. Díky svému napojení si ji stromy zavolaly, aby z nich začala vyrábět esence, které budou pomáhat lidem.  

 

 • Jak fungují?

      Je důležité si připomenout, že jsme více než jen pouhé fyzické tělo. Všechno ve vesmíru má nějakou vibraci. Tyto vibrační esence po užití rozvibrují a zaplaví naše tělo pozitivní energií Platbos stromu, kterou můžeme využít k léčebným a harmonizačním účinkům.

     Stromové esence působí na jemné úrovni, na energetickém poli člověka. Působení je dvojí - prvně zvednou vibrace energetického těla, které se tím vyčistí a projasní. Poté zaplaví naše energetické tělo vyššími vibracemi, což působí jako tzv. katalyzátor. 

 

 • Pro koho jsou vhodné?

          Jsou vhodné pro dospělé, těhotné i děti. Můžeme je použít také pro zvířata a rostliny. 

     

 • Mají nějaké vedlejší účinky?

       Stromové esence a rozprašovače jsou čistě přírodní, bez chemických látek, nejsou škodlivé a nemají žádné vedlejší účinky. Naopak posilují další formy léčby jako např. celostní medicína, homeopatie, bylinkářství a preventivní léčba.

       Během užívání se může dostavit tzv. "krize podvědomí". Což je dočasné zhoršení fyzických či emocionálních příznaků. Toto není způsobeno špatně zvolenou esencí nebo rozprašovačem, ale léčebným procesem. Ve skutečnosti je to však dobré znamení, jelikož hluboko zakořenění bloky si vytvářejí cestu na povrch, aby poté mohly odejít z našeho energetického systému.

 

 • Jak si vybrat tu správnou esenci nebo rozprašovač?

     Pro výběr nejvhodnější esence nebo rozprašovače existuje celá řada způsobů. Jako nejdůležitější však doporučujeme poslouchat svou vnitřní intuici, svůj pocit. Vybrat si můžeme přečtením popisu jednotlivých produktů, podle fotografie stromu nebo barevné mandaly, která vás přitahuje. Pro jednodušší výběr můžete také použít Platbos karty, kyvadlo, kineziologii nebo radu terapeuta, který s Platbos pracuje. 

 

 • Jaký je rozdíl mezi esencí a rozprašovačem?

        Esence jsou určeny k vnitřnímu užití a obsahují výtažky ze stromů lesa Platbos.

        Rozprašovače obsahují specifickou stromovou esenci a soubor esenciálním olejů nejvyšší kvality. Jsou určeny k aplikaci na sebe nebo do prostoru.         

     Obojí má stejný účinek. Esence a rozprašovače můžeme také mezi sebou kombinovat. 

 

 • Jak se užívají?

        Esence se kapou do trochy trochy vody nebo přímo pod jazyk. Užívají se 4x denně 4 kapky. Mohou se ale také aplikovat například na akupresurní body, meridiány, čakry či problémové oblasti. Doporučuje se esenci využívat celou, což je kúra zhruba na jeden měsíc. Poté je dobré zjistit náš aktuální stav a případně pokračovat nebo vybrat jinou esenci. Terapeuti mohou esenci také aplikovat na své ruce při ošetření klienta.        

        Rozprašovače jsou přírodní parfémy, které jsou určeny k vnějšímu užití pro harmonizaci osob a prostorů. Aplikují se přímo na tělo, do energetického pole, nad korunní čakru nebo kamkoliv do prostoru. Je možné je použít při léčení nebo k dodání energie a harmonizaci během náročných situací. Rozprašovače se mohou používat tak často, jak je potřeba. Před použití se doporučuje rozprašovač protřepat. Nestříkejte do očí a na otevřené rány.

 

 • Co jsou Platbos afirmace?

          Afirmace jsou všeobecně velmi používanou technikou, jak účinně programovat podvědomí a vytvářet pozitivní myšlenky. Platbos afirmace jsou speciální afirmace související přímo s druhem esence/rozprašovače a tématem léčení. Jejich opakováním se zvyšuje léčebný účinek.           

 

 • Mohou se Platbos stromové esence a rozprašovače kombinovat?

        Ano, všechny Platbos produkty je možné různě kombinovat. Doporučujeme esence užívat k léčebným procesům (strachy, smutek, nejistota, ...) a rozprašovače k harmonizaci (radost, intuice, odvaha, ...).    

 

 • Jste výhradní distributoři Platbos produktů a nabízíte velkoobchodní spolupráci?

     Ano, jsme výhradní distributoři Platbos produktů do České republiky a na Slovenko. Nabízíme obchodům a terapeutům zvýhodněné podmínky (velkoobchodní ceny, testery, propagační materiály). Pro hlubší znalosti o Platbos lese a jeho produktech také pořádáme certifikované semináře.   

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog