Posilte si svoji intuici

Každý z nás má svou intuici, ale ne všichni ji umí využívat.

Určitě jste v životě zažili různé situace, kdy by se vám hodilo "vědět - vidět" ¨,jestli je vaše rozhodnutí to správné, jestli vaše cesta má ten správný směr. Někdy mluvíme o "vnitřním hlase", "předtuše" nebo dokonce i o "Božím vedení".

Intuice je  přirozená věc. Pro malé děti je intuice zcela něco přirozeného, ale dospělí v nich často ten úžasný dar potlačují. Ale opravdu každý člověk je touto schopností obdarovaný. Jestliže se člověk nechá vést svou intuicí, probouzí v sobě tvůrčího ducha. Hodně lidí mluví o tom, že věří ve svoji intuici a nechají se jí vést. Ona je pak neodmyslitelnou součástí jejich života a v mnoha situací jim pomáhá.

Intuice

 

Jak svou intuici rozvíjet? Nasloucháním sobě sama a získáváním sebedůvěry. Můžeme například poslouchat relaxační hudbu nebo meditovat. Na vnitřní uvolnění je úžasné hluboké dýchání a přitom nemyslet na nic co bychom měli nebo neměli dělat. Také procházka lesem může přinést kýžené vnitřní uvolnění, vypne hlavu - logickou analýzu a dovolí našemu vnitřnímu hlasu nás oslovit.

  Pokud nám naše intuice říká, že se něco děje nebo nás dokonce varuje, vyplatí se jí důvěřovat. I naše tělo nám říká co máme dělat. Čím pozorněji vnímáme své tělo, tím máme lepší kontakt s intuicí. Tělo je totiž velmi užitečný rádce, nicméně ne vždy je snadné mu porozumět. Úžasné proto je občas se uvolnit, zklidnit mysl i tělo a intuici začneme vnímat mnohem lépe.

Na posílení intuice jsou různá jednoduchá cvičení ... každý z nás si určitě najde a vybere to, co je pro něho uchopitelné, s čím se mu bude dobře pracovat. 

Když se naučíme poslouchat svoji intuici, žít s ní v souladu, ona nám pomůže řešit naše situace a dostane nás tam, kde máme být.

V lese Platbos roste strom Fine Ironwood - strom intuice, který má intuici přímo na starost.

Fine%20Ironwood

Fine Ironwood, Platbos

 

Strom Fine Ironwood rozvíjí nejen intuici, inspiraci a spiritualitu, ale také vnímání schopnost vidět věci uceleně. Je propojený s energiemi 6. čakry a otevírá nám třetí oko.

Posílit intuici můžete Platbos esencí nebo rozprašovačem Fine Ironwood.

Esence: 

https://274986.myshoptet.com/stromove-esence-2/fine-ironwood-strom-intuice/

Rozprašovač:

https://274986.myshoptet.com/stromove-rozprasovace/fine-ironwood-strom-intuice-2/

 

Dovolte si vidět a uvidíte! :-)

 

Vlaďka Zeithamlová (šaman a terapeut)

www.vladka-terapie.cz

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení