Posilte si svoji intuici

Každý z nás má svou intuici, ale ne všichni ji umí využívat.

Určitě jste v životě zažili různé situace, kdy by se vám hodilo "vědět - vidět" ¨,jestli je vaše rozhodnutí to správné, jestli vaše cesta má ten správný směr. Někdy mluvíme o "vnitřním hlase", "předtuše" nebo dokonce i o "Božím vedení".

Intuice je  přirozená věc. Pro malé děti je intuice zcela něco přirozeného, ale dospělí v nich často ten úžasný dar potlačují. Ale opravdu každý člověk je touto schopností obdarovaný. Jestliže se člověk nechá vést svou intuicí, probouzí v sobě tvůrčího ducha. Hodně lidí mluví o tom, že věří ve svoji intuici a nechají se jí vést. Ona je pak neodmyslitelnou součástí jejich života a v mnoha situací jim pomáhá.

Intuice

 

Jak svou intuici rozvíjet? Nasloucháním sobě sama a získáváním sebedůvěry. Můžeme například poslouchat relaxační hudbu nebo meditovat. Na vnitřní uvolnění je úžasné hluboké dýchání a přitom nemyslet na nic co bychom měli nebo neměli dělat. Také procházka lesem může přinést kýžené vnitřní uvolnění, vypne hlavu - logickou analýzu a dovolí našemu vnitřnímu hlasu nás oslovit.

  Pokud nám naše intuice říká, že se něco děje nebo nás dokonce varuje, vyplatí se jí důvěřovat. I naše tělo nám říká co máme dělat. Čím pozorněji vnímáme své tělo, tím máme lepší kontakt s intuicí. Tělo je totiž velmi užitečný rádce, nicméně ne vždy je snadné mu porozumět. Úžasné proto je občas se uvolnit, zklidnit mysl i tělo a intuici začneme vnímat mnohem lépe.

Na posílení intuice jsou různá jednoduchá cvičení ... každý z nás si určitě najde a vybere to, co je pro něho uchopitelné, s čím se mu bude dobře pracovat. 

Když se naučíme poslouchat svoji intuici, žít s ní v souladu, ona nám pomůže řešit naše situace a dostane nás tam, kde máme být.

V lese Platbos roste strom Fine Ironwood - strom intuice, který má intuici přímo na starost.

Fine%20Ironwood

Fine Ironwood, Platbos

 

Strom Fine Ironwood rozvíjí nejen intuici, inspiraci a spiritualitu, ale také vnímání schopnost vidět věci uceleně. Je propojený s energiemi 6. čakry a otevírá nám třetí oko.

Posílit intuici můžete Platbos esencí nebo rozprašovačem Fine Ironwood.

Esence: 

https://274986.myshoptet.com/stromove-esence-2/fine-ironwood-strom-intuice/

Rozprašovač:

https://274986.myshoptet.com/stromove-rozprasovace/fine-ironwood-strom-intuice-2/

 

Dovolte si vidět a uvidíte! :-)

 

Vlaďka Zeithamlová (šaman a terapeut)

www.vladka-terapie.cz

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog