Naše setkání s Platbos

 

Už se mnoho let věnujeme naší terapeutické praxi, kde se klienti na nás obrací s nejrůznějšími problémy. Jsou to bloky způsobené v dětství, různé formy strachů a obav, pocity méněcennosti ... a mnoho dalších. Součástí naší práce je využívání přírodních esencí, které propojují fyzické tělo a duši. Za podpory těchto esencí se energetické bloky mnohem rychleji uvolňují a čistí.

Nějaký čas jsme pracovaly s různými květinovými esencemi, ale ty bohužel nebyly pro naše klienty dostačující. A proto jsme cítily, že bychom chtěly najít nejen pro ně něco odpovídajícího. Silné, nabité energií, úžasně ukotvující, ale zároveň plné rozletu. 

A to byla cesta mojí dcery Evičky. Les Platbos si ji zavolal prostřednictvím andělského vedení. Přicházely jí vize co a kde hledat. Když našla les Platbos, zkontaktovala se s Melissou Krige, která tyto esence a rozprašovače vyrábí. Melissa žije se svojí rodinou v lese Platbos v Jihoafrické republice v provincii Západní Kapsko a zároveň les vlastní. Začala probíhat korespondence plná radosti a očekávání. I přesto, že se v té době ještě osobně nesetkaly, byly na sebe neskutečně naladěny. To se potvrdilo i minulý rok, když Melissa a její dcera přijaly pozvání k nám do Prahy. Strávily jsme všichni mnoho krásných dnů. Povídali jsme si o sobě, o rodinách a o životě v rozdílných zemích. Nejvíce jsme ale povídali o lese Platbos. 

Využily jsme návštěvy Melissy a zprostředkovaly jsme ji rozhovory do různých časopisů, aby se les Platbos dozvěděli i lidé u nás. 

Jak říká Melissa: "Stromy sdílejí svou uzdravující energii pro blaho všech."   

20180404-115520_0047-platbos-african-tree-essences-prague-meetup   IMG-20180413-WA0009-e1544654758545

Melissa Krige při rozhovorech / Melissa Krige a Eva Zeithamlová u menhiru

 

Přikládáme něco málo z rozhovoru s redaktorkou jednoho z časopisů.

 

Vlaďka Zeithamlová

terapeutka a šamanka

www.vladka-terapie.cz

 

 

Rozhovory najdete ... zde

 

 

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení