Naše setkání s Platbos

 

Už se mnoho let věnujeme naší terapeutické praxi, kde se klienti na nás obrací s nejrůznějšími problémy. Jsou to bloky způsobené v dětství, různé formy strachů a obav, pocity méněcennosti ... a mnoho dalších. Součástí naší práce je využívání přírodních esencí, které propojují fyzické tělo a duši. Za podpory těchto esencí se energetické bloky mnohem rychleji uvolňují a čistí.

Nějaký čas jsme pracovaly s různými květinovými esencemi, ale ty bohužel nebyly pro naše klienty dostačující. A proto jsme cítily, že bychom chtěly najít nejen pro ně něco odpovídajícího. Silné, nabité energií, úžasně ukotvující, ale zároveň plné rozletu. 

A to byla cesta mojí dcery Evičky. Les Platbos si ji zavolal prostřednictvím andělského vedení. Přicházely jí vize co a kde hledat. Když našla les Platbos, zkontaktovala se s Melissou Krige, která tyto esence a rozprašovače vyrábí. Melissa žije se svojí rodinou v lese Platbos v Jihoafrické republice v provincii Západní Kapsko a zároveň les vlastní. Začala probíhat korespondence plná radosti a očekávání. I přesto, že se v té době ještě osobně nesetkaly, byly na sebe neskutečně naladěny. To se potvrdilo i minulý rok, když Melissa a její dcera přijaly pozvání k nám do Prahy. Strávily jsme všichni mnoho krásných dnů. Povídali jsme si o sobě, o rodinách a o životě v rozdílných zemích. Nejvíce jsme ale povídali o lese Platbos. 

Využily jsme návštěvy Melissy a zprostředkovaly jsme ji rozhovory do různých časopisů, aby se les Platbos dozvěděli i lidé u nás. 

Jak říká Melissa: "Stromy sdílejí svou uzdravující energii pro blaho všech."   

20180404-115520_0047-platbos-african-tree-essences-prague-meetup   IMG-20180413-WA0009-e1544654758545

Melissa Krige při rozhovorech / Melissa Krige a Eva Zeithamlová u menhiru

 

Přikládáme něco málo z rozhovoru s redaktorkou jednoho z časopisů.

 

Vlaďka Zeithamlová

terapeutka a šamanka

www.vladka-terapie.cz

 

 

Rozhovory najdete ... zde

 

 

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog