Reference od zákazníků

 

Vladimíra Zeithamlová - terapeutka a šamanka            www.vladka-terapeut.cz

Každý strom duši, obrovskou životodárnou sílu a také odlišný charakter. Než začneme tuto sílu využívat, měli bychom si uvědomit své problémy, strachy, obavy, ... . 

S esencemi a rozprašovači stromů Platbos mám já, moje rodina i moji klienti úžasné zkušenosti. 

Platbos produkty nás nejen uzemňují, ale hlavně nám dovolují růst.

 

Xenie Borodík Pilíková - masérka, aromaterapeutka s metodou EFT        www.xenie.cz

"Platbos esence si najdou svoje nadšence. Podpoří, pomůžou, podrží, ve chvílích životních průtrží." Tímto malým citátem bych popsala mou více než měsíční osobní zkušenost se stromovými esencemi a rozprašovači Platbos. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí. Například stromy. A esence z nich.

Díky Kouzlu vůní jsem se dostala ke stromovým esencím, o kterých bych se zřejmě jen tak nedozvěděla. A okamžitě se staly mojí láskou. Esence je energetická stopa daného stromu z nádherného lesa Platbos z Afriky. Velice mě zaujalo, že k té dané energetické esenci je i rozprašovač. Rozprašovač je kromě esence obohacen i o éterické oleje. Obojí v synchronii společně působí nejen na energetické úrovni, ale i na té vědomé.

 

Ludmila Kotalíková - profesionální aromaterapeut

Esence z lesa Platbos jsou opravdu zajímavým terapeutickým doplňkem, obzvláště stromové rozprašovače, které obsahují i éterické oleje. Voní, jsou příjemné a působí na různých energetických úrovních.

Líbila se mi jejich svěžest a čerstvost, líbilo se mi, že jejich vůně není příliš intenzivní, za chvíli jsou pryč a nijak člověka nezatěžují, udělají svou práci a … zase jdou. Používala jsem je i před masážemi na vyčištění a harmonizaci prostor, což jsem cítila, že je velmi užitečné a i někteří vnímavější klienti se dokázali lépe uvolnit a zklidnit.

Esence a rozprašovače jsou vyráběny ručně s respektem ke stromům a energii lesa, les je pravidelně obnovován a je možné jej navštívit nebo finančně podpořit. A to cítím jako hodně důležité. Takový projekt jistě stojí za podporu.

 

Mirka Králíková majitelka firmy Lavennis    

Úžasná esence, která naladí Vaše tělo i mysl na příjímání lásky. Já sama jí říkám esence Sebelásky.

Zabalí Vás do příjemného hávu láskyplné energie. A dá Vám možnost, v tomto složitém světě, vnímat lásku k sobě. A následně pak projevovat  i lásku k okolí. Síla stromu Vám k tomu dává sílu, kterou potřebujete.

Naprosto můj favorit ve všech esencích :) ♥ Dala bych 10 hvězdiček.

 

Svatava Cekotová - homeopatie  

Překvapil mě rozsah, který produkt má, očekávala jsem drobné změny a spustila se lavina očistných a osvobozujících procesů.

 

Jana Adamovská - terapeutka, homeopatka   

Pro mne jedna z terapeutických esencí, která Vám pomůže setkat se se svou podstatou a jak už název napovídá, dotknout se celistvosti. Vydáte-li se po této cestě, buďte k sobě laskaví, trpěliví, chtějte uvidět a zdržte se hodnocení situace, pozorujte, co přichází a co se děje. Velmi se mi osvědčilo v některých chvílích přestat esenci používat a "být jen" s afirmací této esence.

 

Lenka    

Velmi příjemná a povzbuzující vůně, která mi opravdu v nelehkých chvílích pomohla a stala se malou "drogou" večer před spaním a ráno po probuzení.

 

Šárka   

Uklidňující vůně. Při aplikaci využívám současně různé afirmace vztahující se k léčenému tématu. Pracuji s přiloženou afirmací. Vřele doporučuji.

 

K.T.

Milkwood je má první esence od Platbos. Vnímám, že mi pomáhá v uzemňování - např. cítím víc nebo snaději své nohy a také sebe (fyz. tělo) cítím "jako přírodu". Nedokážu to líp popsat. Také jsem vedena k činnostem, které mé uzemňování dál podporují. Asi tři dny po začátku užívání se mi objevily silné "reverzní symptomy" (takové, jaké byly na začátku ne-moci). Že šlo o reverzi, se potvrdilo zpětně, když příznaky za pár dní odezněly. Také jsem nenašla žádnou jinou příčinu náhlého zhoršení. Prozatím jsem na žádné esence nereagovala takhle citelně. Tedy Milkwood mám správně. Těším se, co se bude dít dál.

 

Naše hlavní produkty

Kde esence pomohou

Reference

Blog